Biznes na PLAY KRAKÓW

poniedziałek, 12 października 2020

Odkryj biznesowe możliwości pierwszej miejskiej platformy VOD!

PLAY KRAKÓW to – jedyna taka w Polsce – platforma VOD pełna miejskiej (krakowskiej!) kultury. Muzyczne widowiska, spektakle teatralne, debaty, wirtualne oprowadzania po wystawach, recitale czy spotkania z pisarzami z całego świata – to tylko część materiałów, z których od 11 września można korzystać po zalogowaniu się na platformę. Dziś zbiory PLAY KRAKÓW zostały wzbogacone o zarejestrowane wcześniej dwa webinaria KRAKÓW NETWORK oraz „Vademecum wydarzeń hybrydowych”.

Głównym celem platformy jest umożliwienie wszystkim odbiorcom, bez ograniczeń, dostępu do wartościowych treści powstających w sferach kultury, edukacji i biznesu, szczególnie w okresie przedłużającej się pandemii, kiedy nie wszystkie wydarzenia w tych dziedzinach mogą odbywać się w tradycyjnej formule. PLAY KRAKÓW nie tylko umożliwia zamieszczanie materiałów zarejestrowanych podczas odbywających się w Centrum Kongresowym ICE Kraków konferencji, kongresów, gal, pokazów mody, eventów marketingowych oraz wszelkiego typu wydarzeń branżowych, ale też pozwala na przygotowanie streamingu czy stworzenie audioteki, którą można odpłatnie lub bezpłatnie udostępnić tym, którzy z różnych względów nie mogli wziąć udziału w wydarzeniu online czy offline.

PLAY KRAKÓW to również propozycja dla organizatorów wydarzeń, którzy niezależnie od lokalizacji eventu chcieliby urozmaicić swoją imprezę, transmitując dla jej uczestników wybrany spektakl czy koncert – tak jak to miało miejsce choćby w przypadku tegorocznej edycji konferencji Meetings Week Poland. Ta platforma to także wirtualna przestrzeń, w której można zaprezentować odbiorcom swoje produkty, a także przeprowadzić pokaz. Możliwości oferowanych przez platformę PLAY KRAKÓW jest wiele, a decyzja, które z nich okażą się najbardziej przydatne dla osiągnięcia celów Państwa organizacji czy biznesu, zależy już tylko od Was.

Jeśli zainteresowały Państwa możliwości platformy PLAY KRAKÓW i chcielibyście dowiedzieć się więcej, zachęcamy do wysłania maila na adres wspolpraca@playkrakow.com i wypełnienia formularza, który znajdziecie Państwo na  www.playkrakow.com.