Przed nami Meetings Week Poland w formule hybrydowej

środa, 9 września 2020

Już 16-17 września odbędzie się wyjątkowa edycja Meetings Week Poland. W tym roku spotkamy się w formule hybrydowej w pięciu miastach: Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Katowicach oraz Lubinie, a także w przestrzeni on-line.

– Pandemia COVID-19 doprowadziła branżę spotkań do totalnej zapaści, po stopniowym „odmrażaniu” naszej działalności próbujemy przystosować się do „nowej normalności”. Trendy, które kształtują branżę wydarzeń biznesowych od kilku lat, w tym cyfryzacja, zrównoważony rozwój i zwiększona potrzeba bezpieczeństwa, stały się obecnie niezmiernie ważne. Do naszych głównych zadań należy nawiązanie nowych relacji z interesariuszami przemysłu spotkań: dostawcami, partnerami i klientami, dbając przy tym o nasze środowisko i lokalną społeczność – mówi Anna Jędrocha, koordynator Meetings Week Poland 2020, wiceprezes zarządu Stowarzyszenia Konferencje i Kongresy w Polsce. Dlatego też, MWP 2020 poruszy wszystkie ważne i aktualne dla rynku spotkań zagadnienia. Wśród zaproszonych do udziału w konferencji mówców są międzynarodowi i polscy eksperci i praktycy, przedstawiciele rządu, samorządów, organizacji branżowych oraz ambasadorowie kongresów.

Będzie nam niezmiernie miło, jeżeli przyjmą Państwo zaproszenie na pierwszy dzień konferencji (16 września) do udziału w wydarzeniu na żywo w Centrum Kongresowym ICE Kraków, które jest partnerem i współgospodarzem imprezy.

Natomiast sesje drugiego dnia odbędą się na żywo w Warszawie, ale będzie można wziąć w nich udział także online.

Warunkiem uczestnictwa w wydarzeniu jest bezpłatne zarejestrowanie się na stronie: www.meetingsweek.pl. Zachęcamy do niezwłocznej reakcji, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona, a o potwierdzeniu uczestnictwa decyduje kolejność zgłoszeń.

Organizatorami MWP są: Stowarzyszenie Konferencje i Kongresy w Polsce, MPI Poland Chapter, Stowarzyszenie Branży Eventowej, Stowarzyszenie Organizatorów Incentive Travel, SITE Poland, Polska Izba Przemysłu Targowego, Polska Organizacja Turystyczna Poland Convention Bureau, Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa w Warszawie, The Warsaw Voice, MeetingPlanner.pl i Warszawska Organizacja Turystyczna.

Więcej szczegółów o programie tegorocznej edycji Meetings Week Poland znajdziecie Państwo na stronie: www.meetingsweek.pl