Gamescape z nagrodą ODYS 2023

wtorek, 7 listopada 2023

Gamescape, członek Kraków Network został laureatem konkursu na najlepszą jakość usług turystycznych ODYS 2023. Organizatorem konkursu jest Krakowska Izba Turystyki.

Konkurs „ODYS” jest jednym z najstarszych i najbardziej prestiżowych konkursów organizowanych przez sektor turystyczny w Polsce, który ma na celu podnoszenie standardu usług turystycznych oraz uatrakcyjnienie oferty turystycznej Województwa Małopolskiego.

„Nagroda „ODYS” to dla nas niezwykłe wyróżnienie – ukoronowanie wysiłków wkładanych w rozwój oferty gamifikacyjnej i escape room, dbanie o jakość świadczonych usług i ich promocję w Polsce i za granicą, oraz wyznaczanie nowych standardów w branży. To również sygnał, że gamifikacja i turystyka kreatywna są odpowiedzią na zmieniający się krajobraz branży i oczekiwania turystów. Dziękujemy wszystkim, którzy wspierają nas w dostarczaniu niezwykłej, edukującej i zaskakującej rozgrywki”.  – mówi Elżbieta Zwolak, współwłaścicielka Gamescape.

Konkurs „ODYS” organizowany jest od 1995 roku przez Krakowską Izbę Turystyki, a partnerem jest Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego. Sponsorem tegorocznej edycji było Signal Iduna.

W konkursie mogły brać udział podmioty gospodarcze działające w branży turystycznej na terenie województwa małopolskiego, które działają zgodnie z przepisami prawa. Wyróżnienie w konkursie to wskazanie liderów ruchu turystycznego w Małopolsce.

 

Gamescape powstała w 2015 roku w Krakowie. Jej misją jest łączenie edukacji i zabawy w wyzwalaniu talentów i potencjałów, integrowanie zespołów poprzez aktywację współpracy, wykorzystania logicznego myślenia i działania pod presją czasu. Jest jedną z największych firm w branży escape room w kraju, jedną z najstarszych w Krakowie. Od ponad 8 lat zespół Gamescape projektuje i tworzy gry miejskie, obiektowe i rozrywkę w stylu escape rooms w wersji pozytywnej – Adventure Rooms – stacjonarnie, mobilnie i online, dla klienta indywidualnego i grup zorganizowanych. Grywalizacja, fabularny suspens i nowoczesna technologia rozszerzonej rzeczywistości (Augmented Reality) to stałe elementy oferowanych wrażeń. Twórcy Gamescape mają na koncie ponad 14 wybudowanych pokoi zagadek, ponad 270 przeprowadzonych gier miejskich, a z ich oferty skorzystało już 25 tyś. osób. Gamescape jest współautorem m.in. „Filharmonia Escape Room” – prestiżowego projektu organizowanego dla Filharmonii Krakowskiej, a także laureatem projektu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego – Galeria Marzeń – zagrajwsztuke.pl.

 

Więcej informacji na temat Gamescape na stronie www.gamescape.pl