KRAKÓW NETWORK Together ONLINE

poniedziałek, 27 kwietnia 2020

KRAKÓW NETWORK ONLINE

Już w najbliższy czwartek połączymy się członkami KRAKÓW NETWORK podczas pierwszej konferencji online. Jako organizatorzy nadajemy prosto z Centrum Kongresowego ICE Kraków, ze swoich domów liderzy wypowiedzą się na temat bezpieczeństwa eventów.

Już 30 kwietnia br. odbędzie się pierwsza konferencja online KRAKÓW NETWORK. Tematem przewodnim będzie bezpieczeństwo eventów – temat, z którym branża spotkań będzie musiała zmierzyć się w pierwszej kolejności w nowej rzeczywistości. 

Transmisja rozpocznie się o godzinie 16.00 za pośrednictwem profilu ICE Kraków Congress Centre na Facebook’u.

Powołany z inicjatywy krakowskiego Biura Festiwalowego – operatora ICE Kraków – projekt KRAKÓW NETWORK ma na celu rozwój spójnej grupy podmiotów należących do branży MICE, która dzięki wzajemnym relacjom dąży do zwiększenia liczby wydarzeń biznesowych i naukowych organizowanych w Krakowie. W obecnej sytuacji, która uniemożliwia wielu podmiotom odpowiedzialnym za realizację kongresów, konferencji, eventów oraz koncertów standardowe funkcjonowanie, organizatorzy pragną zintensyfikować starania o skuteczne dzielenie się know-how i efektywną komunikację pomiędzy członkami inicjatywy, by przedstawić siłę krakowskiej branży MICE jak najszerszej publiczności.

 

Właśnie dlatego – w odpowiedzi na oddaloną wizję spotkań na żywo – zachęcamy do uczestnictwa w konferencji oraz dyskusji o bezpieczeństwie eventów, czyli kluczowym temacie, który umożliwi branży spotkań powrót do standardowej pracy. W konferencji udział wezmą m.in. liderzy grup projektowych KRAKÓW NETWORK tj. Grupy Hotelarskiej, Grupy Gastronomicznej, Grupy PR, Kraków Future Lab, Grupy Eventowej oraz Krakowskiego Klubu Ambasadorów Kongresów. Liderzy zaprezentują punkt widzenia w poszczególnych obszarach branży spotkań podczas krótkich prelekcji. Transmisję będziemy nadawali prosto z Centrum Kongresowego ICE Kraków, gdzie przebywać będą prowadzący wydarzenie, którzy będą łączyć się zdalnie z poszczególnymi prelegentami.

 

Branża MICE w okresie epidemii koronawirusa chce pokazywać, że ze sobą współpracuje, a także razem rozwiązuje problemy i planujemy przyszłe działania. Transmisja będzie dostępna dla wszystkich zainteresowanych na portalu społecznościowym Facebook.

 

Konferencja online KRAKÓW NETWORK jest organizowany przez Miasto Kraków i Krakowskie Biuro Festiwalowe, operatora Centrum Kongresowego ICE Kraków, we współpracy z partnerem technologicznym, członkiem projektu, firmą CMA – Concept Music Art.