Grupa PR

Zajmuje się kwestiami wizerunkowymi i marketingiem destynacyjnym. Zagadnienia te pełnią istotną rolę dla miasta Kraków, aspirującego do miana lidera w regionie i konkurującego w pozyskiwaniu wydarzeń na arenie międzynarodowej. Grupa pracuje nad analizą obecnej sytuacji miasta i rozwoju jego wizerunku na rynku MICE.

Liderki:

Marta Szkudlarek, Kraków5020, mail: marta.szkudlarek@k5020.pl, tel. 506726991

Monika Frenkiel, Kraków5020, mail: monika.frenkiel@k5020.pl, tel. 503862405

 • Adrian Gamoń

  Strateg i ekspert z zakresu komunikacji marek i social media, mówca i trener biznesu.  Pomaga firmom, instytucjom i osobom budować skuteczną komunikację spójną z ich wartościami i potrzebami ich klientów.

 • Arena Kraków S.A.

  Arena Kraków S.A. zarządzająca obiektem: TAURON Arena Kraków, największa hala widowiskowo-sportowa w Polsce!

 • City Sp. z o.o. – S.k. 

  Kształtowanie wizerunku marki - od strategii wizualnej, przez branding po reklamę zewnętrzną, aranżacje witryn, realizacje multimedialne i druk wielkoformatowy. 

 • Escapecity

  Escapecity to grywalizacja, game-based learning, fabularny suspens i nowoczesna technologia rozszerzonej rzeczywistości (Augmented Reality). Tworzymy autorskie produkty i usługi w stylu escape room – stacjonarne, mobilne i online, a także gry miejskie i obiektowe. Pomagamy firmom i instytucjom w działaniach marketingowych, integracji zespołów, przeprowadzaniu efektywnego assesment center, warsztatów i szkoleń. Podnosimy atrakcyjność regionów, miast i obiektów użyteczności publicznej.

 • Fundacja Start Tango

  Fundacja, której celem jest promocja tanga w Polsce i przeciwdziałanie przemocy w miejscu pracy, zwłaszcza wobec kobiet. Współpracujemy z firmami, urzędami i instytucjami, którym zależy na wprowadzaniu dobrych praktyk w zakresie REALNEGO przeciwdziałania przemocy w miejscu pracy.

 • Gamescape

  Gamescape - łączymy edukację i zabawę w wyzwalaniu talentów i potencjałów, integrowaniu zespołów. Projektujemy i tworzymy gry miejskie, obiektowe i rozrywkę w stylu escape rooms w wersji pozytywnej – Adventure Rooms – stacjonarnie, mobilnie i online, dla klienta indywidualnego i grup zorganizowanych. Grywalizacja, fabularny suspens i nowoczesna technologia rozszerzonej rzeczywistości (Augmented Reality) to stałe elementy oferowanych wrażeń. Nasze pokoje zagadek mogą zmieścić 52 osoby w jednej lokalizacji.

 • Hard Rock Cafe Kraków

  Hard Rock Cafe Kraków to 3 piętra dobrej muzyki, bogatego menu i pięknego widoku na Rynek i Sukiennice.

 • Instytut Kultury Willa Decjusza

  Instytut Kultury Willa Decjusza – instytucja kultury Miasta Krakowa ulokowana w renesansowym zespole pałacowo-parkowym na Woli Justowskiej. Realizuje projekty międzynarodowe, programy edukacyjne i liczne wydarzenia artystyczne. Od 25 lat nieprzerwanie prowadzi też programy rezydencjalne dla twórców z całego świata, także tych szukających schronienia, organizuje konferencje międzynarodowe i wydarzenia promujące działalność artystyczną zorientowaną na dialog oraz wzmacnianie wielokulturowego potencjału miasta Krakowa.

 • Osti-Hotele Zbigniew Ostachowski

  Hotel oferuje nowoczesne pokoje, doskonałą restaurację z pięknym widokiem na Wawel oraz szereg możliwości dla biznesu np. organizację konferencji.

 • Planet Partners

  Zespół Planet Partners tworzą doświadczeni konsultanci, których łączy otwartość i ciekawość nowych technologii oraz innowacyjnych rozwiązań z różnych branż. Kompleksowo planujemy i realizujemy dla naszych klientów strategie i kampanie komunikacyjne. Dbamy o ich wizerunek w tradycyjnych i nowych mediach, a także reagujemy w sytuacjach kryzysowych. Wyróżnia nas analityczne podejście i umiejętność wykorzystywania danych w komunikacji, a także doświadczenie w komunikacji B2B. Mamy doświadczenie w koordynacji działań w nawet w kilkudziesięciu krajach jednocześnie, dzięki obecności w dwóch międzynarodowych sieciach PR. Od kilkunastu lat jesteśmy zaufanym partnerem dla firm i organizacji z takich branż jak New Technology & IT, Aerospace & Robotics, Healthcare, Public & NGO a także Consumer & Lifestyle.

 • R30 Extreme Adventure

  Jesteśmy miłośnikami motoryzacji, ale także motorowodniactwa, wszystkiego co przynosi adrenalinę i idzie z nami przez życie. Zdajemy sobie sprawę jak ważny jest dystans w dzisiejszych czasach, dlatego dajemy rozrywkę outdoorową w takiej formie dla firm i dla osób prywatnych. Więcej szczegółów na naszym FP i YouTube, zapraszamy.

 • TBC Project Sp. z o.o.

  Projekty graficzne, poligraficzne i webowe, organizacja eventów, obsługa medialna wydarzeń. Współtworzyliśmy markę ŚDM Kraków 2016.

 • TS Wisła Kraków SA

  TS Wisła Kraków SA, to klub piłkarski znany w całej Polsce oraz posiadający kibiców rozsianych po całym świecie. Trzynastokrotny Mistrz Polski rozgrywa swoje mecze na stadionie miejskim im. Henryka Reymana, który może pomieścić ponad 33 tysiące widzów. Realizuje wiele akcji promocyjnych i marketingowych we współpracy ze sponsorami i partnerami Klubu.

 • Łukasz Wilczyński

  Ekspert sektora kosmicznego i profesjonalny mówca. Absolwent studiów i kursów m.in. na Massachusetts Institute of Technology (MIT) w obszarze New Space Economy. Od 2017 roku prowadzi autorskie kursy dotyczące trendów i korzyści z sektora kosmicznego. Przykładowe tematy wystąpień: • Sektor kosmiczny w codziennym życiu. • Korzyści z sektora kosmicznego dla biznesu. • Jak wdrożyć technologie kosmiczne i dane satelitarne w przedsiębiorstwie? • Porażka źródłem sukcesu, czyli Houston we DON’T have a problem. • Jak zacząć biznes w sektorze kosmicznym? Zajmuje się również analizą i doradztwem w zakresie wdrażania danych satelitarnych i technologii kosmicznych w biznesie.