Grupa PR

Zajmuje się kwestiami wizerunkowymi i marketingiem destynacyjnym. Zagadnienia te pełnią istotną rolę dla miasta Kraków, aspirującego do miana lidera w regionie i konkurującego w pozyskiwaniu wydarzeń na arenie międzynarodowej. Grupa pracuje nad analizą obecnej sytuacji miasta i rozwoju jego wizerunku na rynku MICE.

 • Arena Kraków S.A.

  Arena Kraków S.A. zarządzająca obiektem: TAURON Arena Kraków, największa hala widowiskowo-sportowa w Polsce!

 • Escapecity

  Escapecity to grywalizacja, game-based learning, fabularny suspens i nowoczesna technologia rozszerzonej rzeczywistości (Augmented Reality). Tworzymy autorskie produkty i usługi w stylu escape room – stacjonarne, mobilne i online, a także gry miejskie i obiektowe. Pomagamy firmom i instytucjom w działaniach marketingowych, integracji zespołów, przeprowadzaniu efektywnego assesment center, warsztatów i szkoleń. Podnosimy atrakcyjność regionów, miast i obiektów użyteczności publicznej.

 • Gamescape

  Gamescape - łączymy edukację i zabawę w wyzwalaniu talentów i potencjałów, integrowaniu zespołów. Projektujemy i tworzymy gry miejskie, obiektowe i rozrywkę w stylu escape rooms w wersji pozytywnej – Adventure Rooms – stacjonarnie, mobilnie i online, dla klienta indywidualnego i grup zorganizowanych. Grywalizacja, fabularny suspens i nowoczesna technologia rozszerzonej rzeczywistości (Augmented Reality) to stałe elementy oferowanych wrażeń. Nasze pokoje zagadek mogą zmieścić 52 osoby w jednej lokalizacji.

 • Instytut Kultury Willa Decjusza

  Instytut Kultury Willa Decjusza – instytucja kultury Miasta Krakowa ulokowana w renesansowym zespole pałacowo-parkowym na Woli Justowskiej. Realizuje projekty międzynarodowe, programy edukacyjne i liczne wydarzenia artystyczne. Od 25 lat nieprzerwanie prowadzi też programy rezydencjalne dla twórców z całego świata, także tych szukających schronienia, organizuje konferencje międzynarodowe i wydarzenia promujące działalność artystyczną zorientowaną na dialog oraz wzmacnianie wielokulturowego potencjału miasta Krakowa.

 • R30 Extreme Adventure

  Jesteśmy miłośnikami motoryzacji, ale także motorowodniactwa, wszystkiego co przynosi adrenalinę i idzie z nami przez życie. Zdajemy sobie sprawę jak ważny jest dystans w dzisiejszych czasach, dlatego dajemy rozrywkę outdoorową w takiej formie dla firm i dla osób prywatnych. Więcej szczegółów na naszym FP i YouTube, zapraszamy.