Grupa PR

Zajmuje się kwestiami wizerunkowymi i marketingiem destynacyjnym. Zagadnienia te pełnią istotną rolę dla miasta Kraków, aspirującego do miana lidera w regionie i konkurującego w pozyskiwaniu wydarzeń na arenie międzynarodowej. Grupa pracuje nad analizą obecnej sytuacji miasta i rozwoju jego wizerunku na rynku MICE.

  • Arena Kraków S.A.

    Arena Kraków S.A. zarządzająca obiektem: TAURON Arena Kraków, największa hala widowiskowo-sportowa w Polsce!

  • Instytut Kultury Willa Decjusza

    Instytut Kultury Willa Decjusza – instytucja kultury Miasta Krakowa ulokowana w renesansowym zespole pałacowo-parkowym na Woli Justowskiej. Realizuje projekty międzynarodowe, programy edukacyjne i liczne wydarzenia artystyczne. Od 25 lat nieprzerwanie prowadzi też programy rezydencjalne dla twórców z całego świata, także tych szukających schronienia, organizuje konferencje międzynarodowe i wydarzenia promujące działalność artystyczną zorientowaną na dialog oraz wzmacnianie wielokulturowego potencjału miasta Krakowa.

  • R30 Extreme Adventure

    Jesteśmy miłośnikami motoryzacji, ale także motorowodniactwa, wszystkiego co przynosi adrenalinę i idzie z nami przez życie. Zdajemy sobie sprawę jak ważny jest dystans w dzisiejszych czasach, dlatego dajemy rozrywkę outdoorową w takiej formie dla firm i dla osób prywatnych. Więcej szczegółów na naszym FP i YouTube, zapraszamy.