Kraków Future Lab

We współpracy z Krakowskim Parkiem Technologicznym, Inkubatorami przedsiębiorczości przy krakowskich uczelniach, Centrami Transferu Technologii, Narodowym Centrum Nauki, Stowarzyszeniem ASPIRE oraz krakowskimi korporacjami i przedsiębiorcami analizuje najważniejsze trendy przyszłościowe biznesu spotkań. Dialog wewnątrz tej grupy ma na celu odpowiedzieć na pytania o przewidywaną przyszłość wybranych technologii i rozwiązań wykorzystywanych w branży MICE, eventowej i turystyce biznesowej.

Liderzy:

 

Julien Hallier, Destination Pologne, mail: julien.hallier@destinationpoland.pl, tel. 504967661

Barbara Wityńska-Słącz, Krakowski Park Technologiczny, mail: bwitynska@kpt.krakow.pl, tel. 728478518

 • Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie

  AGH to nowoczesny uniwersytet techniczny o statusie uczelni badawczej rozwijający partnerską współpracę z uczelniami w kraju i na świecie.

 • Arena Kraków S.A.

  Arena Kraków S.A. zarządzająca obiektem: TAURON Arena Kraków, największa hala widowiskowo-sportowa w Polsce!

 • Destination Poland Sp. z o.o. Sp.k.

  Destination Poland jest firmą zajmującą się organizacją wydarzeń biznesowych w Polsce dla klientów francuskojęzycznych.

 • Escapecity

  Escapecity to grywalizacja, game-based learning, fabularny suspens i nowoczesna technologia rozszerzonej rzeczywistości (Augmented Reality). Tworzymy autorskie produkty i usługi w stylu escape room – stacjonarne, mobilne i online, a także gry miejskie i obiektowe. Pomagamy firmom i instytucjom w działaniach marketingowych, integracji zespołów, przeprowadzaniu efektywnego assesment center, warsztatów i szkoleń. Podnosimy atrakcyjność regionów, miast i obiektów użyteczności publicznej.

 • Gamescape

  Gamescape - łączymy edukację i zabawę w wyzwalaniu talentów i potencjałów, integrowaniu zespołów. Projektujemy i tworzymy gry miejskie, obiektowe i rozrywkę w stylu escape rooms w wersji pozytywnej – Adventure Rooms – stacjonarnie, mobilnie i online, dla klienta indywidualnego i grup zorganizowanych. Grywalizacja, fabularny suspens i nowoczesna technologia rozszerzonej rzeczywistości (Augmented Reality) to stałe elementy oferowanych wrażeń. Nasze pokoje zagadek mogą zmieścić 52 osoby w jednej lokalizacji.

 • Grupa A05 sp. z o.o.

  Zarządzamy i organizujemy spotkania ludzi nauki, biznesu i kultury. 

 • INX Design Hotel

  Hotel ****, Centrum Krakowa, Usługi hotelowe, Usługi gastronomiczne, Usługi Konferencyjne, Imprezy okolicznościowe, Wesela

 • JAN-POL DMC Poland

  Firma z wieloletnimi tradycjami, działająca prężnie na krakowskim i ogólnopolskim rynku od 30 lat. Nasza działalność skupia się głównie na organizacji małych i dużych konferencji oraz wycieczek integracyjnych dla naszych klientów.

 • Katedra Turystyki, Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie

  KT UEK prowadzi studia Zarządzanie kongresami i dużymi wydarzeniami oraz liczne badania naukowe branży spotkań.

 • KrakowDirect

  KrakowDirect świadczy usługi z zakresu szeroko pojętej turystyki przyjazdowej do Polski, realizacji wydarzeń typu INCENTIVE dla firm, okazjonalnego transportu osób premium dla biznesu lokalnego, zagranicznego i turystów oraz obsługi transportowej eventów biznesowych i firmowych. Unikatową cechą naszej organizacji jako biura turystyki/event company jest posiadanie własnej floty kilkudziesięciu pojazdów marek premium - Mercedes i BMW (od sedanów po autokary). Oferujemy naszym partnerom najwyższej jakości usługi, często szyte na miarę pod preferencje klienta z dbałością o najmniejsze szczegóły.

 • Krakowska Szkoła Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie

  Szkoła oferuje ponad 80 kierunków studiów podyplomowych, programy MBA, podyplomowe studia typu MBA oraz menedżerskie dedykowane dla firm.

 • Krakowski Park technologiczny sp. z o.o.

  Krakowski Park Technologiczny to najbardziej kompletny one-stop-shop dla biznesu w Polsce. Dysponujemy pełną paletą narzędzi, dzięki którym nasi klienci mogą rozwijać się lepiej i szybciej.

 • Kraków Convention Bureau

  Kraków Convention Bureau – pierwszy kontakt dla organizatorów konferencji i kongresów w Krakowie  

 • Mazurkas Travel Biuro Podróży Sp. z o.o.

  We inspire, we create stories, we are Mazurkas Congress Management.

 • Małopolskie Centrum Nauki Cogiteon

  Małopolskie Centrum Nauki Cogiteon zajmuje się popularyzacją wiedzy. Nowoczesna siedziba instytucji powstaje w krakowskich Czyżynach, przy al. Bora-Komorowskiego. Wewnątrz będzie interaktywna wystawa stała „Człowiek i jego marzenia” z ponad setką urządzeń, 6 laboratoriów i pracowni edukacyjnych, Akademia Dzieci, restauracja oraz centrum konferencyjne. Obok obiektu powstaje 2-hektarowy park, a na jego dachu pierwszy w Krakowie spacerowy ogród z roślinami imitującymi krajobrazy różnych zakątków świata.

 • Metropolis Design Hotel Sp. z o.o. S.K.A.

  Hotel ****, Centrum Krakowa, Usługi hotelowe, Usługi gastronomiczne, Usługi Konferencyjne, Imprezy okolicznościowe, Wesela

 • Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków

  EXPO Kraków  to nowoczesny, wielofunkcyjny obiekt zaprojektowanym z myślą o organizacji targów, kongresów oraz różnego rodzaju imprez.

 • Międzynarodowy Port Lotniczy im. Jana Pawła II Kraków - Balice Sp. z o.o.

  Usługa VIP w Krakow Airport to zapewnienie prywatności i indywidualnej obsługi. Personel zadba o  formalności i transport do samolotu.

 • OMGKRK

  OMGKRK od 7 lat jest wiodącym animatorem społeczności startupowej. Koncentruje się na tworzeniu światowej klasy ekosystemu biznesowego i promowaniu innowacyjności w Krakowie i Małopolsce. Główne obszary działania fundacji to tworzenie pozytywnej marki miasta i województwa, wspieranie transformacji cyfrowej, przedsiębiorców technologicznych, budowanie sieci powiązań między ludźmi, firmami i organizacjami oraz wspieranie, inspirowanie i edukowanie firm technologicznych. Od momentu powstania OMGKRK zorganizowało ponad 60 wydarzeń, 4 programy akceleracyjne, zaangażowało 150 prelegentów, mentorów, ekspertów i współpracowało z ponad 150 członkami i partnerami.

 • Restauracja Pimiento Argentino Grill

  Wołowina i gościnność to dwie rzeczy, w których chcemy być wyłącznie najlepsi. To dlatego w naszym menu znajdziecie doskonałe steki argentyńskie i ekskluzywną wołowinę Kobe. Gościnność naszego zespołu to uzupełnienie jakości, którą znajdziecie na talerzu. Dobrze zaopiekowany gość zadowolony z posiłku to doskonały efekt, na który pracujemy w naszych miejscach.

 • Restauracja Pod Aniołami

  Restauracja słynie z mięs, grillowanych w żywym ogniu oraz wielu staropolskich potraw. Swym historycznym wnętrzem przybliża nastrój dawnego Krakowa.

 • Targi w Krakowie Sp.z o.o.

  Targi w Krakowie Sp. z o.o. są największym na Południu organizatorem targów i kongresów. Firma jest właścicielem i operatorem EXPO Kraków.

 • Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie

  UEK prowadzi działania na rzecz rozwoju nauki, gospodarki, kultury oraz kształcenia i wychowania wysoko kwalifikowanych specjalistów.

 • Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie

  Wiodąca Uczelnia w dziedzinie nauk przyrodniczych. Żywność, środowisko i energia to główne problemy badawcze, jakimi się zajmuje.

 • Wyższa Szkoła Ekonomii i Informatyki w Krakowie

  WSEI to nowoczesna uczelnia wyższa będąca liderem wysokiej jakości kształcenia praktycznego. Prowadzi zajęcia na kierunkach: Finanse i Rachunkowość, Zarządzanie oraz Informatyka Stosowana. Od lat z powodzeniem integruje świat edukacji, nauki i biznesu.