Grupa Eventowa

Zrzesza przedstawicieli agencji eventowych, PCO i DMC, firmy zajmujące się produkcją wydarzeń od strony technicznej, audiowizualnej oraz pozostałych dostawców usług eventowych. Tematy podejmowane w grupie to m.in. bezpieczeństwo, etyka biznesowa czy oszacowanie udziału krakowskich agencji na rynku krajowym. Ważnym elementem jest również wymiana doświadczeń i miękkiego know – how.

Liderzy:

Maja Dylczyk, Agencja komunikacji ŻYCIE, mail: m.dylczyk@agencjazycie.pl, tel. 788 402 949

Krzysztof Paradowski, Blu Experience, mail: krzysztof@bluexperience.pl, tel. 501178516

 • Adrian Gamoń

  Strateg i ekspert z zakresu komunikacji marek i social media, mówca i trener biznesu.  Pomaga firmom, instytucjom i osobom budować skuteczną komunikację spójną z ich wartościami i potrzebami ich klientów.

 • Arena Kraków S.A.

  Arena Kraków S.A. zarządzająca obiektem: TAURON Arena Kraków, największa hala widowiskowo-sportowa w Polsce!

 • Artur Travel Sp. z o.o

  DMC z wieloletnim doświadczeniem. Organizujemy konferencje, szkolenia, spotkania biznesowe, imprezy lub wyjazdy motywacyjne na terenie Polski.

 • Centrum Nauki i Zmysłów WOMAI

  WOMAI to Centrum Nauki i Zmysłów, wyjątkowe miejsce, które łączy dwa przeciwstawne światy: światła i ciemności, tworzą je niewidomi bohaterowie i naukowcy. Łączy ich ogromne serce i pasja, którymi chętnie się dzielą. Działamy od listopada 2019 roku i od tego czasu z sukcesem bawimy i edukujemy naszych zwiedzajacych, pobudzając w nich empatię, ciekawość świata oraz kreatywność.

 • Choice Club

  Klub muzyczny przy krakowskim Rynku (ul. Floriańska 15). Designerska przestrzeń (4 przestronne sale, 2 dance floory, 4 bary) mieści do 350 osób.

 • City Sp. z o.o. – S.k. 

  Kształtowanie wizerunku marki - od strategii wizualnej, przez branding po reklamę zewnętrzną, aranżacje witryn, realizacje multimedialne i druk wielkoformatowy. 

 • Concept Music Art

  Concept Music Art to firma eventowa, specjalizująca się w kompleksowej organizacji wydarzeń.

 • Escapecity

  Escapecity to grywalizacja, game-based learning, fabularny suspens i nowoczesna technologia rozszerzonej rzeczywistości (Augmented Reality). Tworzymy autorskie produkty i usługi w stylu escape room – stacjonarne, mobilne i online, a także gry miejskie i obiektowe. Pomagamy firmom i instytucjom w działaniach marketingowych, integracji zespołów, przeprowadzaniu efektywnego assesment center, warsztatów i szkoleń. Podnosimy atrakcyjność regionów, miast i obiektów użyteczności publicznej.

 • Event-factory

  Kompleksowe projektowanie i realizacja wydarzeń oraz kampanii zintegrowanych opartych o event marketing.

 • Fabryka Magika

  Fabryka Magika - od 2008 roku pomagamy naszym Klientom budować relację poprzez odpowiedni dobór, produkcję i logistykę materiałów reklamowych z logo. Działamy w skali ogólnoświatowej.

 • Folwark Zalesie

  Szkolenia i konferencje, imprezy targowo-wystawiennicze, eventy: koncerty, gale, imprezy tematyczne, pikniki i zajęcia teambuildingowe w 30-hektarowym plenerze, pokazy folklorystyczne dla grup turystycznych

 • Forum Wydarzeń Sp.j.

  Forum Wydarzeń to obiekt eventowy znajdujący się w budynku dawnego Hotelu Forum, na który składa się z pięć sal oraz Klub 89.

 • Fundacja Start Tango

  Fundacja, której celem jest promocja tanga w Polsce i przeciwdziałanie przemocy w miejscu pracy, zwłaszcza wobec kobiet. Współpracujemy z firmami, urzędami i instytucjami, którym zależy na wprowadzaniu dobrych praktyk w zakresie REALNEGO przeciwdziałania przemocy w miejscu pracy.

 • Gamescape

  Gamescape - łączymy edukację i zabawę w wyzwalaniu talentów i potencjałów, integrowaniu zespołów. Projektujemy i tworzymy gry miejskie, obiektowe i rozrywkę w stylu escape rooms w wersji pozytywnej – Adventure Rooms – stacjonarnie, mobilnie i online, dla klienta indywidualnego i grup zorganizowanych. Grywalizacja, fabularny suspens i nowoczesna technologia rozszerzonej rzeczywistości (Augmented Reality) to stałe elementy oferowanych wrażeń. Nasze pokoje zagadek mogą zmieścić 52 osoby w jednej lokalizacji.

 • Grupa A05 sp. z o.o.

  Zarządzamy i organizujemy spotkania ludzi nauki, biznesu i kultury. 

 • Hard Rock Cafe Kraków

  Hard Rock Cafe Kraków to 3 piętra dobrej muzyki, bogatego menu i pięknego widoku na Rynek i Sukiennice.

 • Instytut Kultury Willa Decjusza

  Instytut Kultury Willa Decjusza – instytucja kultury Miasta Krakowa ulokowana w renesansowym zespole pałacowo-parkowym na Woli Justowskiej. Realizuje projekty międzynarodowe, programy edukacyjne i liczne wydarzenia artystyczne. Od 25 lat nieprzerwanie prowadzi też programy rezydencjalne dla twórców z całego świata, także tych szukających schronienia, organizuje konferencje międzynarodowe i wydarzenia promujące działalność artystyczną zorientowaną na dialog oraz wzmacnianie wielokulturowego potencjału miasta Krakowa.

 • JAN-POL DMC Poland

  Firma z wieloletnimi tradycjami, działająca prężnie na krakowskim i ogólnopolskim rynku od 30 lat. Nasza działalność skupia się głównie na organizacji małych i dużych konferencji oraz wycieczek integracyjnych dla naszych klientów.

 • Jordan Group 

  Jordan Group od ponad 30 lat jest organizatorem turystyki, konferencji i kongresów, biurem podróży i agentem wiodących touroperatorów. To również firma transportowa z własną flotą autokarów i operator produktów WowKrakow! Jordan Group to także właściciel Hotelu****Galaxy i Pokoi Gościnnych Jordan w Krakowie oraz Willi Jordanówka w Kluszkowcach k. Czorsztyna

 • Katedra Turystyki, Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie

  KT UEK prowadzi studia Zarządzanie kongresami i dużymi wydarzeniami oraz liczne badania naukowe branży spotkań.

 • Klub Studio

  Klub Studio to emocje i muzyka na najwyższym poziomie. Jeden z najnowocześniejszych klubów muzycznych w Polsce, będący jednocześnie kultowym miejscem na mapie Krakowa, to nie tylko koncerty największych gwiazd polskiej i zagranicznej sceny muzycznej, ale również wydarzenia takie jak: konferencje, bankiety, wystawy, pokazy mody, sympozja, a także imprezy o charakterze kulturalnym, naukowym, rozrywkowym czy biznesowym.

 • KrakowDirect

  KrakowDirect świadczy usługi z zakresu szeroko pojętej turystyki przyjazdowej do Polski, realizacji wydarzeń typu INCENTIVE dla firm, okazjonalnego transportu osób premium dla biznesu lokalnego, zagranicznego i turystów oraz obsługi transportowej eventów biznesowych i firmowych. Unikatową cechą naszej organizacji jako biura turystyki/event company jest posiadanie własnej floty kilkudziesięciu pojazdów marek premium - Mercedes i BMW (od sedanów po autokary). Oferujemy naszym partnerom najwyższej jakości usługi, często szyte na miarę pod preferencje klienta z dbałością o najmniejsze szczegóły.

 • Krakowska Organizacja Turystyczna sp. z o.o.

  Organizator imprez turystycznych, eventów, konferencji, wyjazdów motywacyjnych, VIP meetingów. Gale, bankiety, koncerty, stand up-y.

 • Live Age

  Agencja realizuje wydarzenia specjalne, projekty brand experience, ekspozycje interaktywne i live dla digitalu.  

 • MICEART

  MICEART jest firmą DMC oferującą pełen zakres usług związanych z organizacją spotkań, konferencji oraz podróży motywacyjnych na terenie całej Polski i specjalizującą się w obsłudze gości zagranicznych.

 • Masters Catering Sp. z o.o.

  Żaden event nie obejdzie się bez doskonałego jedzenia. Najlepszym rozwiązaniem okazuje się być sprawdzony i poparty referencjami catering z Krakowa, zdobywca MP Power Awards 2018.

 • Małopolskie Centrum Nauki Cogiteon

  Małopolskie Centrum Nauki Cogiteon zajmuje się popularyzacją wiedzy. Nowoczesna siedziba instytucji powstaje w krakowskich Czyżynach, przy al. Bora-Komorowskiego. Wewnątrz będzie interaktywna wystawa stała „Człowiek i jego marzenia” z ponad setką urządzeń, 6 laboratoriów i pracowni edukacyjnych, Akademia Dzieci, restauracja oraz centrum konferencyjne. Obok obiektu powstaje 2-hektarowy park, a na jego dachu pierwszy w Krakowie spacerowy ogród z roślinami imitującymi krajobrazy różnych zakątków świata.

 • MedicaExpert Conference

  MedicaExpert Conference jest cenionym liderem w organizacji prestiżowych konferencji medycznych na międzynarodowym poziomie. Działając z zapałem i starannością firma gromadzi wybitnych ekspertów oraz profesjonalistów medycznych, tworząc platformę dla wymiany wiedzy, nowatorskich rozwiązań i najnowszych osiągnięć w dziedzinie medycyny. Dzięki zaangażowaniu i innowacyjnemu podejściu MedicaExpert Conference zdobywa uznanie w branży, stale podnosząc poprzeczkę dla jakości organizowanych wydarzeń.

 • Meeting Art

  Ekspert od eventów, turystyki i transportu. Spotkania firmowe od największych do najmniejszych. Obsługa na poziomie premium

 • Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków

  EXPO Kraków  to nowoczesny, wielofunkcyjny obiekt zaprojektowanym z myślą o organizacji targów, kongresów oraz różnego rodzaju imprez.

 • OMGKRK

  OMGKRK od 7 lat jest wiodącym animatorem społeczności startupowej. Koncentruje się na tworzeniu światowej klasy ekosystemu biznesowego i promowaniu innowacyjności w Krakowie i Małopolsce. Główne obszary działania fundacji to tworzenie pozytywnej marki miasta i województwa, wspieranie transformacji cyfrowej, przedsiębiorców technologicznych, budowanie sieci powiązań między ludźmi, firmami i organizacjami oraz wspieranie, inspirowanie i edukowanie firm technologicznych. Od momentu powstania OMGKRK zorganizowało ponad 60 wydarzeń, 4 programy akceleracyjne, zaangażowało 150 prelegentów, mentorów, ekspertów i współpracowało z ponad 150 członkami i partnerami.

 • PAVO TRAVEL

  Biuro turystyki przyjazdowej, zajmujące się kompleksową obsługą turystów zagranicznych. Firma z wieloletnim doświadczeniem, marka należąca do firmy MADE IN KRAKOW.

 • R30 Extreme Adventure

  Jesteśmy miłośnikami motoryzacji, ale także motorowodniactwa, wszystkiego co przynosi adrenalinę i idzie z nami przez życie. Zdajemy sobie sprawę jak ważny jest dystans w dzisiejszych czasach, dlatego dajemy rozrywkę outdoorową w takiej formie dla firm i dla osób prywatnych. Więcej szczegółów na naszym FP i YouTube, zapraszamy.

 • Sprzeteventowy.pl

  Wynajem sprzętu oraz mebli eventowych na potrzeby każdego wydarzenia oraz profesjonalne doradztwo w zakresie obsługi imprez.

 • Stara Zajezdnia Kraków by DeSilva

  Zabytkowy obiekt w sercu krakowskiego Kazimierza, posiadający dwa niezależne budynki o łącznej powierzchni niespełna 1600m2, w których można zorganizować zarówno kameralną kolację dla kilkunastu osób, jak również wielki event powyżej 1000 uczestników (szkolenia, targi, konferencje, bankiety, wesela, studniówki, itp.)

 • Stradom House Autograph Collection

  Stradom House Autograph Collection mieści się w unikalnym, zabytkowym budynku w Krakowie, położonym pomiędzy Zamkiem Królewskim na Wawelu a dzielnicą żydowską Kazimierz. Pięciogwiazdkowy hotel z 125 pokojami jest idealnym miejscem do zwiedzania tętniącego życiem miasta, poznawania lokalnych atrakcji i przeżywania unikalnych doświadczeń. Goście mogą zrelaksować się w centrum odnowy biologicznej Sól Spa, a także w nowoczesnym centrum Sól Wellness z krytym basenem, saunami i siłownią wyposażoną w najnowocześniejszy sprzęt. Na smakoszy czekają elegancka restauracja John Dory serwująca owoce morza, a także ekskluzywna restauracja Gaia inspirowana kuchnią krajów śródziemnomorskich oraz filozofią food sharing. Sercem Stradom House jest olśniewający klub Hedwig's, znajdujący się w zdesakralizowanej kaplicy, serwujący światowej klasy koktajle i selekcję win. Stradom House pełni rolę destynacji lifestyle pełnej olśniewających doświadczeń, których odkrywanie stało się nową atrakcją Krakowa.

 • TBC Project Sp. z o.o.

  Projekty graficzne, poligraficzne i webowe, organizacja eventów, obsługa medialna wydarzeń. Współtworzyliśmy markę ŚDM Kraków 2016.

 • TS Wisła Kraków SA

  TS Wisła Kraków SA, to klub piłkarski znany w całej Polsce oraz posiadający kibiców rozsianych po całym świecie. Trzynastokrotny Mistrz Polski rozgrywa swoje mecze na stadionie miejskim im. Henryka Reymana, który może pomieścić ponad 33 tysiące widzów. Realizuje wiele akcji promocyjnych i marketingowych we współpracy ze sponsorami i partnerami Klubu.

 • Targi w Krakowie Sp.z o.o.

  Targi w Krakowie Sp. z o.o. są największym na Południu organizatorem targów i kongresów. Firma jest właścicielem i operatorem EXPO Kraków.

 • The Big Thing 

  Kreacja - produkcja - event support - event consulting - project management - usługi szyte na miarę - stoiska - gadżety

 • Wojciech S. Wocław

  Konferansjer, szkoleniowiec, występował w 10 krajach na 4 kontynentach. W 2017 notowany w Rankingu najlepszych prowadzących eventy magazynu PRESS.

 • ŻYWE MUZEUM OBWARZANKA

  Miejsce niemające swojej analogii w Krakowie. Nasza misja to interaktywne przedstawienie historii i tradycji wypieku obwarzanka krakowskiego - najsmaczniejszego symbolu Krakowa. Podczas warsztatów produkcji obwarzanka każdy może spróbować swoich sił w roli piekarza. Nasza oferta została nagrodzona przez Polską Organizację Turystyczną certyfikatem "Najlepszy Produkt Turystyczny". Warsztaty dostawane są do wieku i zainteresowań uczestników, stąd naszymi gośćmi są nie tylko dzieci, organizujemy także spotkania firmowe, degustacje lokalnych smaków i catering z obwarzankiem w roli głównej.