Kraków Network w Poland Business Run

poniedziałek, 5 września 2022

Drużyna Kraków Network na Poland Business Run

Kraków Network pomaga! Nasza drużyna brała udział w 11. edycji biegu Poland Business Run. W całej Polsce w ramach akcji biegało 32 tysiące osób, a w Krakowie tych, którzy pomagają, zostawiając za sobą kilometry, było 9 tysięcy.

W Kraków Network nie mamy wątpliwości, że świat biznesu to także świat zaangażowany w pomoc tym, którzy jej potrzebują. W naszych działaniach bardzo podkreślamy ten aspekt – Poland Business Run pokazuje, że jesteśmy społecznie odpowiedzialni, a przede wszystkim solidarni. Cieszy nas także różnorodna reprezentacja branży MICE w wydarzeniu – jest to dowodem na to, że Kraków jest miastem wysokiej kultury biznesowej, gdzie wcielamy w życie idee współpracy.

Dziękujemy Julienowi Hallierowi za znakomite kapitanowanie naszej drużynie!

A jakie są efekty tegorocznego biegu? Ponad 3 mln zł brutto to dochód tylko z opłat startowych. Dodatkowo w ramach akcji towarzyszącej „Pomagam bardziej”, przeznaczonej dla osób, które nie biegają, ale chcą pomagać, zebrano dodatkowo 150 tys. zł. Pieniądze z opłat startowych trafią na protezy, wózki i rehabilitację dla ponad 100 osób z niepełnosprawnościami i po mastektomii. Do tej pory z pomocy uzyskanej dzięki Poland Business Run skorzystało ok. 730 osób.