KRAKÓW NETWORK Together

środa, 15 kwietnia 2020

Zaproszenie do współpracy

W chwili kryzysu, który nie ominął naszej branży, zwracamy się do Państwa z zaproszeniem do współpracy opartej na całkiem nowych zasadach. Jakich? To pytanie również do Państwa, ponieważ chcemy stworzyć je wspólnie, z Waszym udziałem, odpowiadając na aktualne potrzeby rynku oraz obecną sytuację związaną z zakazem organizacji wydarzeń.

Ostatnie zdarzenia potęgują refleksję, że siłą naszej branży jest współpraca ponad konkurencją. Nadszedł moment, aby tę moc skoncentrować i maksymalnie wykorzystać.

Minione 5 lat działalności ICE Kraków i 23 lata funkcjonowania Krakowskiego Biura Festiwalowego nauczyły nas, aby zawsze mieć plan awaryjny, a sukces opierać na efektywnej kooperacji z zaufanymi partnerami biznesowymi.

Niezwłocznie po zawieszeniu standardowego trybu pracy, powołaliśmy grupę projektową, która ma za zadanie zapewnić nam możliwość nieprzerwanej działalności, co do tej pory się udaje. Zapraszamy Państwa do współtworzenia z nami długofalowej wizji, dzięki której będziemy w stanie odpowiednio reagować na zmieniające się realia.

Naszym priorytetem pozostaje zdrowie i bezpieczeństwo, dlatego bezwzględnie przestrzegamy wszystkich zaleceń i rozporządzeń, jednocześnie naszym celem jest wypracowanie nowego modelu funkcjonowania ICE Kraków wychodząc poza ramy naszej standardowej działalności. Jesteśmy w pełni zmobilizowani, aby wypracować najlepsze rozwiązania do natychmiastowego wdrożenia, by mieć szansę kontynuować z Państwem współpracę w nowej rzeczywistości.

 

W związku z tym kierujemy do Państwa pytanie, w jakiej formie nasze partnerstwo jest aktualnie możliwe. Pozostajemy otwarci na Państwa potrzeby, sugestie i propozycje. Nade wszystko pragniemy umożliwić sobie i Państwu skuteczne funkcjonowanie w okresie pandemii koronawirusa. Możliwości, rozmiar oraz doświadczenie zespołu ICE Kraków sprawiają, że jesteśmy gotowi na zmiany w modelu funkcjonowania i przeznaczenia obiektu, by razem z Państwem podjąć to wyzwanie. Wierzymy, że wspólnie wypracujemy pomysły na rozszerzenie i zmianę zakresu działalności Centrum Kongresowego ICE Kraków.

 

Jeżeli z Państwa strony pojawią się pomysły na zainicjowanie naszej współpracy w innym, niż dotąd zakresie, prosimy o wiadomość. Równie chętnie przyjmiemy propozycje dotyczące podmiotów spoza naszego grona, proponując wówczas kooperację na zasadach pośrednictwa. Hasło promujące od tego roku ICE Kraków – „Be. Together.”, aktualnie nabrało zdecydowanie większego znaczenia. Jesteśmy przekonani, że razem będziemy w stanie wypracować nowe przeznaczenie obiektu, mając nadzieję na szybki powrót do organizacji z Państwem niesamowitych eventów.

Pozostajemy do Państwa dyspozycji i życzymy wytrwałości!

Zespół KRAKÓW NETWORK