Grupa Gastronomiczna

Pogłębia integrację krakowskiej branży gastronomicznej. Współpraca ma przedstawiać Kraków jako destynację atrakcyjną także pod względem wysokiej i zróżnicowanej kultury kulinarnej. Jednym z celów grupy jest wypracowanie, wspólnie z przedstawicielami branży gastronomicznej, oferty, która uzupełniałaby i wzbogacała wizyty studyjne organizatorów międzynarodowych kongresów i konferencji. Aktywny udział branży gastronomicznej w dialogu z Kraków Network buduje świadomość wspólnej potrzeby uczestnictwa w rozwoju rynku spotkań w Krakowie i uzgodnieniem kluczowych konkluzji dotyczących jego kierunków.

 

Liderzy:

Marcin Cieślikowski, Masters Catering, mail: marcin.cieslikowski@masterscatering.com.pl, tel. 530290880

Anna Wodziańska, Fabryczna 13, mail: anna.wodzianska@gruparemo.pl, tel. 668197200

 • Hard Rock Cafe Kraków

  Hard Rock Cafe Kraków to 3 piętra dobrej muzyki, bogatego menu i pięknego widoku na Rynek i Sukiennice.

 • Hilton Garden Inn Kraków

  Komfortowe zakwaterowanie oraz najwyższa jakość usług konferencyjnych i cateringowych. Doskonała lokalizacja i profesjonalny serwis.

 • Hotel Galicja Wieliczka

  Hotel położony w bezpośrednim sąsiedztwie Kopalni Soli, 10km od centrum Krakowa. Gwarantujemy szeroki zakres usług hotelowych, gastronomicznych, konferencyjnych.

 • Hotel Mercure Kraków Stare Miasto

  Unikalne połączenie loklanego kolorytu i światowej klasy usług. Do dyspozycji gości przygotowano 198 nowoczesnych i funkcjonalnie wyposażonych pokoi. Elastyczna przestrzeń, interesujący design i doskonała lokalizacja czynią hotel atrakcyjnym wyborem dla organizatorów wydarzeń i spotkań biznesowych. Hotel dysponuje 5 salami konferencyjnymi o łącznej powierzchni 300 metrów kwadratowych.

 • Hotel Queen Sp. z o.o. – S.k. 

  Hotel Wawel Queen świadczy usługi noclegowe, konferencyjne i gastronomiczne.

 • Klub Studio

  Klub Studio to emocje i muzyka na najwyższym poziomie. Jeden z najnowocześniejszych klubów muzycznych w Polsce, będący jednocześnie kultowym miejscem na mapie Krakowa, to nie tylko koncerty największych gwiazd polskiej i zagranicznej sceny muzycznej, ale również wydarzenia takie jak: konferencje, bankiety, wystawy, pokazy mody, sympozja, a także imprezy o charakterze kulturalnym, naukowym, rozrywkowym czy biznesowym.

 • Masters Catering Sp. z o.o.

  Żaden event nie obejdzie się bez doskonałego jedzenia. Najlepszym rozwiązaniem okazuje się być sprawdzony i poparty referencjami catering z Krakowa, zdobywca MP Power Awards 2018.

 • Radisson Blu Hotel Kraków

  Pięciogwiazdkowy hotel obok Wawelu i Rynku Głównego. Posiada 196 pokoi oraz przestrzeń do organizacji imprez, w tym konferencji i bankietów.

 • Restauracja Pimiento Argentino Grill

  Wołowina i gościnność to dwie rzeczy, w których chcemy być wyłącznie najlepsi. To dlatego w naszym menu znajdziecie doskonałe steki argentyńskie i ekskluzywną wołowinę Kobe. Gościnność naszego zespołu to uzupełnienie jakości, którą znajdziecie na talerzu. Dobrze zaopiekowany gość zadowolony z posiłku to doskonały efekt, na który pracujemy w naszych miejscach.

 • Restauracja Plac Nowy 1

  Restaurację Plac Nowy 1, zlokalizowaną w sercu krakowskiego Kazimierza, wyróżnia oryginalna architektura wnętrz i eklektyczne menu.

 • Restauracja Pod Aniołami

  Restauracja słynie z mięs, grillowanych w żywym ogniu oraz wielu staropolskich potraw. Swym historycznym wnętrzem przybliża nastrój dawnego Krakowa.

 • Sheraton Grand Krakow

  Hotel położony jest w samym sercu Krakowa, u stóp Wzgórza Wawelskiego. Goście mogą zakosztować prawdziwie swobodnego podróżowania dzięki 232 przestronnym, w pełni odnowionym, eleganckim pokojom.

 • Stara Zajezdnia Kraków by DeSilva

  Zabytkowy obiekt w sercu krakowskiego Kazimierza, posiadający dwa niezależne budynki o łącznej powierzchni niespełna 1600m2, w których można zorganizować zarówno kameralną kolację dla kilkunastu osób, jak również wielki event powyżej 1000 uczestników (szkolenia, targi, konferencje, bankiety, wesela, studniówki, itp.)

 • Stradom House Autograph Collection

  Stradom House Autograph Collection mieści się w unikalnym, zabytkowym budynku w Krakowie, położonym pomiędzy Zamkiem Królewskim na Wawelu a dzielnicą żydowską Kazimierz. Pięciogwiazdkowy hotel z 125 pokojami jest idealnym miejscem do zwiedzania tętniącego życiem miasta, poznawania lokalnych atrakcji i przeżywania unikalnych doświadczeń. Goście mogą zrelaksować się w centrum odnowy biologicznej Sól Spa, a także w nowoczesnym centrum Sól Wellness z krytym basenem, saunami i siłownią wyposażoną w najnowocześniejszy sprzęt. Na smakoszy czekają elegancka restauracja John Dory serwująca owoce morza, a także ekskluzywna restauracja Gaia inspirowana kuchnią krajów śródziemnomorskich oraz filozofią food sharing. Sercem Stradom House jest olśniewający klub Hedwig's, znajdujący się w zdesakralizowanej kaplicy, serwujący światowej klasy koktajle i selekcję win. Stradom House pełni rolę destynacji lifestyle pełnej olśniewających doświadczeń, których odkrywanie stało się nową atrakcją Krakowa.