Kraków Business Food

Dawniej: Grupa Gastronomiczna – pogłębia integrację krakowskiej branży gastronomicznej. Współpraca ma przedstawiać Kraków jako destynację atrakcyjną także pod względem wysokiej i zróżnicowanej kultury kulinarnej. Jednym z celów grupy jest wypracowanie, wspólnie z przedstawicielami branży gastronomicznej, oferty, która uzupełniałaby i wzbogacała wizyty studyjne organizatorów międzynarodowych kongresów i konferencji. Aktywny udział branży gastronomicznej w dialogu z KRAKÓW NETWORK buduje świadomość wspólnej potrzeby uczestnictwa w rozwoju rynku spotkań w Krakowie i uzgodnieniem kluczowych konkluzji dotyczących jego kierunków.

 • Folwark Zalesie

  Szkolenia i konferencje, imprezy targowo-wystawiennicze, eventy: koncerty, gale, imprezy tematyczne, pikniki i zajęcia teambuildingowe w 30-hektarowym plenerze, pokazy folklorystyczne dla grup turystycznych

 • Hard Rock Cafe Kraków

  Hard Rock Cafe Kraków to 3 piętra dobrej muzyki, bogatego menu i pięknego widoku na Rynek i Sukiennice.

 • Masters Catering Sp. z o.o.

  Żaden event nie obejdzie się bez doskonałego jedzenia. Najlepszym rozwiązaniem okazuje się być sprawdzony i poparty referencjami catering z Krakowa, zdobywca MP Power Awards 2018.

 • Restauracja Pimiento Argentino Grill

  Wołowina i gościnność to dwie rzeczy, w których chcemy być wyłącznie najlepsi. To dlatego w naszym menu znajdziecie doskonałe steki argentyńskie i ekskluzywną wołowinę Kobe. Gościnność naszego zespołu to uzupełnienie jakości, którą znajdziecie na talerzu. Dobrze zaopiekowany gość zadowolony z posiłku to doskonały efekt, na który pracujemy w naszych miejscach.

 • Restauracja Plac Nowy 1

  Restaurację Plac Nowy 1, zlokalizowaną w sercu krakowskiego Kazimierza, wyróżnia oryginalna architektura wnętrz i eklektyczne menu.

 • Restauracja Pod Aniołami

  Restauracja słynie z mięs, grillowanych w żywym ogniu oraz wielu staropolskich potraw. Swym historycznym wnętrzem przybliża nastrój dawnego Krakowa.

 • Stara Zajezdnia Kraków by DeSilva

  Zabytkowy obiekt w sercu krakowskiego Kazimierza, posiadający dwa niezależne budynki o łącznej powierzchni niespełna 1600m2, w których można zorganizować zarówno kameralną kolację dla kilkunastu osób, jak również wielki event powyżej 1000 uczestników (szkolenia, targi, konferencje, bankiety, wesela, studniówki, itp.)