Grupa PCO

Na popularność Krakowa, jako najlepszej destynacji dla organizacji kongresów, mają wpływ m.in. PCO (Profesjonalni Organizatorzy Kongresów), czyli firmy wyspecjalizowane w kompleksowej organizacji i obsłudze konferencji i kongresów.
Jakość ich działania potwierdzają nie tylko dotychczasowe realizacje, ale także rekomendacje Polskiej Organizacji Turystycznej oraz Kraków Convention Bureau.

 

Liderki:

Anna Jędrocha, Symposium Cracoviense, mail: anna.jedrocha@symposium.pl, tel. 602459178

Katarzyna Marciszyn, Targi w Krakowie PCO&DMC/EXPO Kraków, mail: k.marciszyn@targi.krakow.pl, tel. 502 585 746.

 • Jordan Group 

  Jordan Group od ponad 30 lat jest organizatorem turystyki, konferencji i kongresów, biurem podróży i agentem wiodących touroperatorów. To również firma transportowa z własną flotą autokarów i operator produktów WowKrakow! Jordan Group to także właściciel Hotelu****Galaxy i Pokoi Gościnnych Jordan w Krakowie oraz Willi Jordanówka w Kluszkowcach k. Czorsztyna

 • Krakowska Organizacja Turystyczna sp. z o.o.

  Organizator imprez turystycznych, eventów, konferencji, wyjazdów motywacyjnych, VIP meetingów. Gale, bankiety, koncerty, stand up-y.

 • Kraków Convention Bureau

  Kraków Convention Bureau – pierwszy kontakt dla organizatorów konferencji i kongresów w Krakowie  

 • Mazurkas Travel Biuro Podróży Sp. z o.o.

  We inspire, we create stories, we are Mazurkas Congress Management.

 • Małopolskie Centrum Nauki Cogiteon

  Małopolskie Centrum Nauki Cogiteon zajmuje się popularyzacją wiedzy. Nowoczesna siedziba instytucji powstaje w krakowskich Czyżynach, przy al. Bora-Komorowskiego. Wewnątrz będzie interaktywna wystawa stała „Człowiek i jego marzenia” z ponad setką urządzeń, 6 laboratoriów i pracowni edukacyjnych, Akademia Dzieci, restauracja oraz centrum konferencyjne. Obok obiektu powstaje 2-hektarowy park, a na jego dachu pierwszy w Krakowie spacerowy ogród z roślinami imitującymi krajobrazy różnych zakątków świata.

 • MedicaExpert Conference

  MedicaExpert Conference jest cenionym liderem w organizacji prestiżowych konferencji medycznych na międzynarodowym poziomie. Działając z zapałem i starannością firma gromadzi wybitnych ekspertów oraz profesjonalistów medycznych, tworząc platformę dla wymiany wiedzy, nowatorskich rozwiązań i najnowszych osiągnięć w dziedzinie medycyny. Dzięki zaangażowaniu i innowacyjnemu podejściu MedicaExpert Conference zdobywa uznanie w branży, stale podnosząc poprzeczkę dla jakości organizowanych wydarzeń.

 • Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków

  EXPO Kraków  to nowoczesny, wielofunkcyjny obiekt zaprojektowanym z myślą o organizacji targów, kongresów oraz różnego rodzaju imprez.

 • Symposium Cracoviense Sp z o.o.

  Profesjonalny Organizator Kongresów -  od 1998 roku oferuje profesjonalną obsługę spotkań i eventów. Rekomendacje:  PCB POT, Kraków CB. Członek ICCA.

 • Targi w Krakowie Sp.z o.o.

  Targi w Krakowie Sp. z o.o. są największym na Południu organizatorem targów i kongresów. Firma jest właścicielem i operatorem EXPO Kraków.