Grupa DMC

Grupę DMC (Destination Management Companies) tworzą firmy, które odpowiadają przed klientem za kompleksową organizację i zarządzanie spotkaniami, konferencjami, eventami, a także programami incentive na terenie naszego kraju. Są ważnym elementem ekosystemu krakowskiej branży spotkań, ponieważ przy organizacji wydarzeń współpracują z najlepszymi dostawcami działającymi na terenie naszego regionu.

Liderzy:

Agnieszka Faracik, DMC Poland, mail: agnieszka@dmcpoland.com, tel. 601 189 657

Jarosław Kruk, MICEART DMC POLAND, mail: jarek@miceart.pl, tel. 661303719

 • Artur Travel Sp. z o.o

  DMC z wieloletnim doświadczeniem. Organizujemy konferencje, szkolenia, spotkania biznesowe, imprezy lub wyjazdy motywacyjne na terenie Polski.

 • Destination Poland Sp. z o.o. Sp.k.

  Destination Poland jest firmą zajmującą się organizacją wydarzeń biznesowych w Polsce dla klientów francuskojęzycznych.

 • Folwark Zalesie

  Szkolenia i konferencje, imprezy targowo-wystawiennicze, eventy: koncerty, gale, imprezy tematyczne, pikniki i zajęcia teambuildingowe w 30-hektarowym plenerze, pokazy folklorystyczne dla grup turystycznych

 • Grupa A05 sp. z o.o.

  Zarządzamy i organizujemy spotkania ludzi nauki, biznesu i kultury. 

 • Instytut Kultury Willa Decjusza

  Instytut Kultury Willa Decjusza – instytucja kultury Miasta Krakowa ulokowana w renesansowym zespole pałacowo-parkowym na Woli Justowskiej. Realizuje projekty międzynarodowe, programy edukacyjne i liczne wydarzenia artystyczne. Od 25 lat nieprzerwanie prowadzi też programy rezydencjalne dla twórców z całego świata, także tych szukających schronienia, organizuje konferencje międzynarodowe i wydarzenia promujące działalność artystyczną zorientowaną na dialog oraz wzmacnianie wielokulturowego potencjału miasta Krakowa.

 • JAN-POL DMC Poland

  Firma z wieloletnimi tradycjami, działająca prężnie na krakowskim i ogólnopolskim rynku od 30 lat. Nasza działalność skupia się głównie na organizacji małych i dużych konferencji oraz wycieczek integracyjnych dla naszych klientów.

 • KrakowDirect

  KrakowDirect świadczy usługi z zakresu szeroko pojętej turystyki przyjazdowej do Polski, realizacji wydarzeń typu INCENTIVE dla firm, okazjonalnego transportu osób premium dla biznesu lokalnego, zagranicznego i turystów oraz obsługi transportowej eventów biznesowych i firmowych. Unikatową cechą naszej organizacji jako biura turystyki/event company jest posiadanie własnej floty kilkudziesięciu pojazdów marek premium - Mercedes i BMW (od sedanów po autokary). Oferujemy naszym partnerom najwyższej jakości usługi, często szyte na miarę pod preferencje klienta z dbałością o najmniejsze szczegóły.

 • MICEART

  MICEART jest firmą DMC oferującą pełen zakres usług związanych z organizacją spotkań, konferencji oraz podróży motywacyjnych na terenie całej Polski i specjalizującą się w obsłudze gości zagranicznych.

 • MedicaExpert Conference

  MedicaExpert Conference jest cenionym liderem w organizacji prestiżowych konferencji medycznych na międzynarodowym poziomie. Działając z zapałem i starannością firma gromadzi wybitnych ekspertów oraz profesjonalistów medycznych, tworząc platformę dla wymiany wiedzy, nowatorskich rozwiązań i najnowszych osiągnięć w dziedzinie medycyny. Dzięki zaangażowaniu i innowacyjnemu podejściu MedicaExpert Conference zdobywa uznanie w branży, stale podnosząc poprzeczkę dla jakości organizowanych wydarzeń.

 • Meeting Art

  Ekspert od eventów, turystyki i transportu. Spotkania firmowe od największych do najmniejszych. Obsługa na poziomie premium

 • PAVO TRAVEL

  Biuro turystyki przyjazdowej, zajmujące się kompleksową obsługą turystów zagranicznych. Firma z wieloletnim doświadczeniem, marka należąca do firmy MADE IN KRAKOW.

 • Simply Poland DMC Sp. z o.o.

  Simply Poland DMC is a dynamic team based in Kraków that specialises in themed tours, leisure groups, conferences and incentive trips. We are professionals with combined experience of over 20 years.

 • ŻYWE MUZEUM OBWARZANKA

  Miejsce niemające swojej analogii w Krakowie. Nasza misja to interaktywne przedstawienie historii i tradycji wypieku obwarzanka krakowskiego - najsmaczniejszego symbolu Krakowa. Podczas warsztatów produkcji obwarzanka każdy może spróbować swoich sił w roli piekarza. Nasza oferta została nagrodzona przez Polską Organizację Turystyczną certyfikatem "Najlepszy Produkt Turystyczny". Warsztaty dostawane są do wieku i zainteresowań uczestników, stąd naszymi gośćmi są nie tylko dzieci, organizujemy także spotkania firmowe, degustacje lokalnych smaków i catering z obwarzankiem w roli głównej.