Młodzi liderzy nowej gościnności w ICE Kraków

poniedziałek, 24 października 2022

Wspieramy młodych! 24 października w Centrum Kongresowym ICE Kraków odbywa się współorganizowane przez spółkę Kraków5020 „Be my Guest – zostań liderem nowej gościnności” – pierwsze w Polsce edu-inspiracyjne wydarzenie dedykowane w 90% uczniom (studentom), nauczycielom (edukatorom) i młodym profesjonalistom branży hospitality.

W Kraków5020 bliskie są nam wartości oparte o rozwój młodych talentów, dzielenie się, stwarzanie szans, budowanie kultury organizacji, oduczanie się starego i uczenie się nowego od najmłodszego pokolenia, dlatego z radością włączyliśmy się we współorganizację wydarzenia, które łączy wiedzę merytoryczną na najwyższym poziomie, rozrywkę z nauką, inspiracją i rozwojem.

Podczas dwóch dni na uczestników wydarzenia czekają spotkania z najlepszymi profesjonalistami – m. in. Wojciechem Herrą, Weroniką Wirtel, Jarosławem Szulskim, Janem Durčákiem, Michałem Ernestem Podgórskim, Agatą Cerynger, Wojciech Urbańskim i Robertem Piaseckim, Joanną Preisner, motywujące rozmowy, historie rozwoju i karier od najniższych do najwyższych szczebli, analizy trendów, pomocne wskazówki i przede wszystkim definicje nowej gościnności jako odpowiedzi na wyzwania zmieniającego się świata.

****

Kraków5020 jest miejską spółką powołaną przez Radę Miasta Krakowa, która zajmuje się budowaniem i zarządzaniem wizerunkiem miasta oraz jego promocją we współpracy z licznymi partnerami. Głównym zadaniem jest wzmacnianie marki Krakowa jako nowoczesnej europejskiej metropolii, atrakcyjnej, otwartej i tolerancyjnej; miasta światowego dziedzictwa kulturowego i prężnego ośrodka akademickiego.

 

Nazwa Kraków5020 nawiązuje do usytuowania miasta, które znajduje się w punkcie przecięcia równoleżnika 50ºN z południkiem 20ºE.

Współrzędne biznesu i nowa gościnność to hasła, które przyświecają idei rozwoju miasta Krakowa w sferach gospodarki, innowacji, nauki i kultury.

 

Spółka odpowiada m.in. za: Centrum Kongresowe ICE Kraków i zlokalizowane w nim studio hybrydowe, miejską platformę VOD PLAY KRAKÓW, PLAY KRAKÓW NEWS, projekty: Kraków Network i Power of 4, cykl ICE Classic i Dzień dobry ICE Kraków, concept store w Pawilonie Wyspiańskiego oraz Oficjalną Sieć Informacji Miejskiej InfoKraków.