Era nowej gościnności. Relacja z kreatywnych warsztatów Kraków Network z 27.09.2022

wtorek, 4 października 2022

W Centrum Kongresowym ICE Kraków odbyły się kreatywne warsztaty Kraków Network poświęcone nowej gościnności – to jeden z wiodących filarów strategii marketingowej i tożsamości marki Kraków5020,  operatora projektu Kraków Network.   

 

Warsztaty prowadziła Carolina Pietyra, doświadczona strateżka i projektantka usług związanych z zarządzaniem zmianą, innowacjami, transformacją cyfrową, brandingiem marek i komunikacją, która od lat wspiera ludzi, organizacje i instytucje w ich rozwoju.  

– Cały czas chcemy rozwijać projekt Kraków Network, ponieważ Kraków to miasto, które ma prężnie działać, ma się komunikować ze swoimi mieszkańcami, turystami, ludźmi z branży biznesowej, kulturalnej oraz tymi, którzy przyjeżdżają się tutaj edukować. Rozumiemy goszczenie ich współpracując ze sobą, mówieniem podobnym językiem – mówiła Izabela Błaszczyk, prezeska zarządu spółki Kraków5020. – Jest mnóstwo cech starej gościnności, które są dobre, ale są też takie, które nie pasują do współczesności. Stąd potrzeba przedefiniowania gościnności.

Uczestnicy warsztatów dowiedzieli się m. in.  czym jest lab innowacji i dlaczego jego wspólne zaprojektowanie może pomóc w dalszej współpracy i realizacji celów Kraków Network.

Filmową relację z wydarzenia zrealizowaną przez PLAY KRAKÓW NEWS można zobaczyć TUTAJ